Βασικός ο Μάγκνουσον στην ήττα της Ισλανδίας, ως αλλαγή μπήκε ο Κλάινεσλαχ στη νίκη της Ουγγαρίας

Σε όλη την διάρκεια της αναμέτρησης της Ισλανδίας με την Βοσνία Ερζεγοβίνη αγωνίστηκε ο Χόρντουρ Μάγκνουσον, ενώ ο Λάζλο Κλάινεσλαχ μπήκε ως αλλαγή στο φιλικό της Ουγγαρίας με την Εστονία.

Ο Ισλανδός κεντρικός αμυντικός του Τριφυλλιού ήταν βασικός και αγωνίστηκε για 90 λεπτά, ωστόσο το αντιπροσωπευτικό του συγκρότημα γνώρισε βαριά ήττα με 3-0 από τους Βόσνιους, με τον ίδιο πάντως να μη φέρει ευθύνη σε κάποιο από τα γκολ.

Από την άλλη ο Ούγγρος μεσοεπιθετικός μπήκε ως αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο και αγωνίστηκε για κάτι παραπάνω από ένα εικοσάλεπτο, με την Ουγγαρία να επικρατεί 1-0 της Εστονίας σε φιλική αναμέτρηση.