Home Tags Posts tagged with "Μεταδόσεις"
Tag:

Μεταδόσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (28/1)

 

Εκεί θα δούμε τον Παναθηναϊκό. «Πλούσιο» όπως και να έχει πάντως το πρόγραμμα της ημέρας:

10:30 Eurosport 1
Τσιτσιπάς – Μεντβέντεφ Τένις

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Ισλανδία – Νορβηγία Τελικός 5ης θέσης Ευρωπαϊκό ανδρών Χάντμπολ

18:00 Novasports 4HD
Ούνικς Καζάν – ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ισπανία – Δανία 1ος ημιτελικός Ευρωπαϊκό ανδρών Χάντμπολ

19:15 ΕΡΤ3
Α.Ο.Ν.Σ Μίλων – ΑΟΠ Κηφισιάς Volley League Ανδρών Βόλεϊ

20:00 Novasports 5HD
Μονακό – Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague Μπάσκετ

21:00 Novasports Prime
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μπασκόνια EuroLeague Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Γαλλία – Σουηδία 2ος ημιτελικός Ευρωπαϊκό ανδρών Χάντμπολ

21:30 Novasports Start
Αρμάνι Μιλάνο – Ζάλγκιρις EuroLeague Μπάσκετ

22:00 Novasports 1HD
Ναντ – Μπρεστ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD
Χάντερσφιλντ – Στόουκ Championship Ποδόσφαιρο

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (12/1)

 

Ημέρα γεμάτη «μεγάλα» ματς. Το τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της Τετάρτης περιλαμβάνει το παιχνίδι του Παναθηναϊκού με την ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Euroleague), δυο εξ αναβολής αναμετρήσεις για τη Superleague 1 (ξεχωρίζει το ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός) αλλά και το Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης για το Super Cup Ισπανίας.

Στις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας έχουμε ακόμα το ΠΑΟΚ – Στρασμπούρ για το Basketball Champions League, αλλά και «δυνατές ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις από το εξωτερικό, όπως το Ίντερ – Γιουβέντους (Super Cup Ιταλίας).

Οι αθλητικές μεταδόσεις:

17:15 COSMOTE SPORT 1 HD

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports Prime

ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 1HD

Αταλάντα – Βενέτσια Κύπελλο Ιταλίας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD

ΠΑΟΚ – Στρασμπούρ FIBA Basketball Champions League Μπάσκετ

21:00 Novasports 4HD

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague Μπάσκετ

21:00 Novasports 2HD

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης Σούπερ Καπ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

21.30 COSMOTE SPORT 4 HD

Τρεβίζο – Λαύριο FIBA Basketball Champions League Μπάσκετ

21:30 Novasports Start

Παρτιζάν – Τρέντο Eurocup Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD

Γουέστ Χαμ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD

Τότεναμ – Τσέλσι Λιγκ Καπ Αγγλίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Prime

Ίντερ – Γιουβέντους Σούπερ Καπ Ιταλίας Ποδόσφαιρο

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (22/12)

 

Δείτε αναλυτικά το τηλεοπτικό αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας, με τα παιχνίδια του Κυπέλλου Ελλάδας να ξεχωρίζουν. 

17:00 Cosmotesport 2 ΠΑΟΚ – ΛΑΡΙΣΑ Κύπελλο Ελλάδος
17:00 Cosmotesport 3 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Κύπελλο Ελλάδος
19:00 Cosmotesport 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Κύπελλο Ελλάδος
19:15 ΕΡΤ 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Βόλεϊ
19:30 Cosmotesport 5 ΙΝΤΕΡ – ΤΟΡΙΝΟ Serie A
20:00 Novasports 1 ΓΡΑΝΑΔΑ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ La Liga
21:00 Cosmotesport 7 ΤΡΕΒΙΖΟ – ΑΕΚ Basketball Champions League
21:45 Novasports Prime ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ – ΛΕΣΤΕΡ Λιγκ Καπ Αγγλίας
21:45 Novasports News ΤΟΤΕΝΑΜ – ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ Λιγκ Καπ Αγγλίας
21:45 Novasports 5 ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ – ΤΣΕΛΣΙ Λιγκ Καπ Αγγλίας

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (19/12)

 

«Πλούσιο» είναι και σήμερα το αθλητικό πρόγραμμα της τηλεόρασης, με τα παιχνίδια του Παναθηναϊκού να ξεχωρίζουν. 

Αναλυτικά:

10:50 Eurosport 1 Αλπικό σκι Άλτα Μπάντια | 1ο σκέλος Άνδρες Σκι
11:05 Eurosport 2 Βορινό Σύνθετο Ράμσαου | Άνδρες Σκι
12:00 Eurosport 1 Αλπικό σκι Βαλ ντ’Ιζέρ | Γυναίκες Σκι
12:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπούρσασπορ – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ
12:50 Eurosport 2 Σκι ανώμαλου δρόμου Δρέσδη | Άνδρες και Γυναίκες Σκι
13:30 Eurosport 1 Λε Γκραν Μπορνάν | Γυναίκες Δίαθλο
13:30 COSMOTE SPORT 2 HD Φιορεντίνα – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο
13:45 Eurosport 2 Ελεύθερο σκι Ινιχεν | Άνδρες και Γυναίκες Σκι
14:30 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Αλτα Μπάντια | 2ο σκέλος Άνδρες Σκι
14:30 Novasports 4HD Κλαμπ Μπριζ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 3HD Αννόβερο – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φενέρμπαχτσε – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα
14:45 Novasports 5HD Ροσεβίλ – Μαρσέιγ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο
14:45 ΕΡΤ3 Κηφισιά – Καλλιθέα Super League 2
14:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο Γκραν Πρι Σνούκερ
15:00 Novasports 1HD Γρανάδα – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο
15:00 Novasports Prime Ολυμπιακός – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γκέπινγκεν – Φούσε Βερολίνου Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ
15:30 Eurosport 1 Λε Γκραν Μπορνάν | Άνδρες Δίαθλο
15:30 Novasports 2HD Φέγενορντ – Άγιαξ Eredivisie Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σπέτσια – Έμπολι Serie A Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νιούκαστλ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
16:30 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο Ράμσαου | Άνδρες Σκι
16:30 Novasports 3HD Φράιμπουργκ – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο
17:00 Eurosport 1 Άλμα με σκι Ενγκελμπεργκ | Άνδρες Σκι
17:00 ΕΡΤ3 Κολοσσός – Περιστέρι Basket League Μπάσκετ
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χιμπέρνιαν – Σέλτικ Premier Sports Cup Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπέτις La Liga Ποδόσφαιρο
17:30 Novasports 6HD Τελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων – βόλεϊ γυναικών
17:45 Novasports 4HD Βάαλβαϊκ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο
18:30 Novasports Start Βίρτους Μπολόνια – Φορτιτούντο Μπολόνια Lega Basket Serie A Μπάσκετ
18:30 Novasports 2HD Κολωνία – Στουτγάρδη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο
18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Τότεναμ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
19:00 ΕΡΤ1 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Προμηθέας Basket League Μπάσκετ
19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπενφίκα – Μαρίτιμο Liga Portugal Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τορίνο – Ελλάς Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σαμπντόρια – Βενέτσια Serie A Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 5HD Γκενκ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 1HD Χεταφε – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μούρθια – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο
20:00 ΕΡΤ3 ΑΟΠ Κηφισιάς – Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών
20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο Γκραν Πρι Σνούκερ
21:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βιζέλα – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο
21:30 Novasports Start Λέτσε – Βιτσέντζα Serie B Ποδόσφαιρο
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μίλαν – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 2HD Aulnoye – Παρί Σεν Ζερμέν Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Κάντιθ La Liga Ποδόσφαιρο
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σικάγο Μπουλς – Λος Άντζελες Λέικερς NBA Μπάσκετ
3:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράγκα – Μπελενένσες Liga Portugal Ποδόσφαιρο

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (18/12)

 

Πλούσιο είναι το αθλητικό πρόγραμμα του Σαββάτου (18/12), το οποίο περιλαμβάνει πολλές αναμετρήσεις από αρκετά σπορ.

12:20 Eurosport 2
Σκι ανώμαλου δρόμου Δρέσδη | Άνδρες και Γυναίκες Σκι

12:30 ΕΡΤ3
Διομήδης Άργους – ΑΕΚ Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

12:45 Eurosport 1
Αλπικό Σκι Βαλ Γκαρντένα | Ανδρες Σκι

14:00 Eurosport
Λε Γκραν Μπορνάν | Γυναίκες Δίαθλο

14:00 Novasports 6HD
Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων – βόλεϊ γυναικών

14:30 Novasports 2HD
Μίντλεσμπρο – Μπόρνμουθ EFL Championship

14:45 ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός Β Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 Eurosport 1
Βορινό σύνθετο Ράμσαου | Άνδρες Σκι

14:50 Eurosport 2
Ελεύθερο σκι Αλπ Ντ’ Ουέζ | Ανδρες και Γυναίκες Σκι

15:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Νίζνι Νόβγκοροντ – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League Μπάσκετ

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Mubadala World Tennis Championship 2021 Σαποβάλοφ-Nαδάλ 3η θέση ανδρών Τένις

15:00 Novasports 1HD
Βαγιεκάνο – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο

15:50 Eurosport 1
Λε Γκραν Μπορνάν | Ανδρες Σκι

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αταλάντα – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

16:15 Eurosport 2
Leeuwarden Κέρλινγκ

16:30 Novasports Start
Μπόχουμ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD
Γκρόιτερ Φιρτ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD
Χόφενχαϊμ – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μάντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 2HD
Λειψία – Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:45 Eurosport 1
Άλμα με σκι Ενγκελμπεργκ | Άνδρες Σκι

17:00 ΕΡΤ3
Βέροια – Πανσερραϊκός Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Mubadala World Tennis Championship 2021 Μάρεϊ-Ρούμπλεφ Τελικός ανδρών Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Άστον Βίλα – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports News
Νότιγχαμ Φόρεστ – Χαλ EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Άστον Βίλα – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γουότφορντ – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Σαουθάμπτον – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Γουέστ Χαμ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 4
Απόλλων Πάτρας – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports 6 HD
Β’ ημιτελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων – βόλεϊ γυναικών

18:30 ONE Channel
Ολυμπιακός – Κίνεφ Ευρωπαϊκό Σούπερ Καπ Γυναικών Πόλο

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ντιτρόιτ Πίστονς – Χιούστον Ρόκετς NBA Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπολόνια – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίντς – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Παναιτωλικός – Ατρόμητος Αθηνών Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD
Χέρτα – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD
Λιλ – Οσέρ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime
Μπαρτσελόνα – Ελτσε La Liga Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2
Κορτίνα ντ’ Αμπρέτσο | Άνδρες και Γυναίκες Σνόουμπορντ

20:00 ΕΡΤ3
Λαύριο – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

20:55 Eurosport 1
Παγκόσμιο Γκραν Πρι Σνούκερ

21:30 Novasports 3HD
Αμβούργο – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Μάλαγα – Μπανταλόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Κάλιαρι – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD
Ρεν – Λοριάν Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD
Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Ζιλ Βισέντε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal Ποδόσφαιρο

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (13/12)

 

Δείτε αναλυτικά το τηλεοπτικό αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας. Ξεχωρίζει το ντέρμπι «αιωνίων» στο βόλεϊ ανδρών.

13:00 CΟSMOTE SPORT 1 HD
Κλήρωση UEFA Champions League

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Κλήρωση UEFA Europa League Knock-Out

15:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Κλήρωση UEFA Europa Conference League

18:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Σότσι – Σπαρτάκ Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:15 ΕΡΤ3
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Ρόμα – Σπέτσια Serie A

21:45 Novasports 3HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – ΚΠΡ EFL Championship

22:00 Novasports 2HD
Μιραντές – Ρεάλ Σοθιέδαδ Β’ Β’ Ισπανίας

22:00 Novasports 1HD
Κάδιθ – Γρανάδα La Liga

22:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Αρούκα – Βιζέλα Liga Portugal

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail