Home Tags Posts tagged with "Αθλητικό πρόγραμμα"
Tag:

Αθλητικό πρόγραμμα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (14/11)

 

Οι αγώνες των προκριματικών για το Μουντιάλ του Κατάρ ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (14/11).

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:

08:30 ΕΡΤ1 38ος Μαραθώνιος Αθήνας

09:35 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Valenciana – Προθέρμανση

10:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Valenciana – Προθέρμανση

10:35 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Valenciana – Προθέρμανση

11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Valenciana – Αγώνας

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD Καρσίγιακα – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα

13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Valenciana – Αγώνας

14:20 Eurosport 1 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Valenciana – Αγώνας

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντανιίλ Μεντβέντεφ – Χούμπερτ Χούρκατς ATP Finals Τορίνο

15:00 COSMOTE SPORT 3 HD Παναθηναϊκός Β – AEK B Super League 2

15:00 Eurosport 2 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο

15:45 Eurosport 1 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλτα – Σλοβακία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σλοβενία – Κύπρος Ευρωπαϊκά Προκριματικά

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κροατία – Ρωσία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μάλτα – Σλοβακία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ούνικς Καζάν – Αστάνα VTB United League

17:00 Eurosport 1 Αλπικό Σκι: Λεχ Τσουρς, Άνδρες

17:00 ΕΡΤ3 Άρης – Ηρακλής Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Λάρισα – Περιστέρι Basket League

18:00 ΕΡΤ Sports 3 Ελλάδα – Πορτογαλία Προκριματικά Eurobasket Γυναικών

18:00 ΕΡΤ Sports 2 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός League Cup Νίκος Σαμαράς

18:50 COSMOTE SPORT 5 HD, ΕΡΤ2 Formula 1 – Grand Prix Σάο Πάουλο Αγώνας

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βόρεια Μακεδονία – Ισλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λιχτενστάιν – Ρουμανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αρμενία – Γερμανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια ACB Liga Endesa

20:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Basket League

20:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Λουξεμβούργο – Ιρλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD, OPEN TV Ελλάδα – Κόσοβο Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Πορτογαλία – Σερβία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ισπανία – Σουηδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 Novasports 4HD Τριέστε – Βαρέζε Lega Basket Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD WTA Finals Guadalajara Round Robin

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αλεξάντερ Ζβέρεφ – Ματέο Μπερετίνι ATP Finals Τορίνο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς – Σαν Αντόνιο Σπερς NBA

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (11/11)

 

Οι αναμετρήσεις της Euroleague αλλά τα προκριματικά για το Παγκόσμιο Κύπελλο του Κατάρ κυριαρχούν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Τετάρτης 11/11.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Next Gen ATP Finals Round Robin

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Next Gen ATP Finals Round Robin

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Αρμενία – Βόρεια Μακεδονία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Αζερμπαϊτζάν – Λουξεμβούργο Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Γεωργία – Σουηδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρωσία – Κύπρος Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 Novasports 4HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague

20:00 Novasports Start
Ερυθρός Αστέρας – Βιλερμπάν EuroLeague

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Next Gen ATP Finals Round Robin

21:00 Novasports 5HD
Άλμπα Βερολίνου – Αναντολού Εφές EuroLeague

21:00 Novasports Prime
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ούνικς Καζάν EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Ρουμανία – Ισλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Σλοβακία – Σλοβενία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Μάλτα – Κροατία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD, OPEN TV
Ελλάδα – Ισπανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Γερμανία – Λιχτενστάιν Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ιρλανδία – Πορτογαλία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μαρία Σάκκαρη – Ίγκα Σβίατεκ Akron WTA Finals Guadalajara

22:00 Novasports 4HD
Μπαρτσελόνα – Μπασκόνια EuroLeague

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Next Gen ATP Finals Round Robin

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/10)

 

Οι αναμετρήσεις του Τσάμπιονς Λιγκ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Τετάρτης (20/10).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Antwerp European Open Τένις

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Σπαρτάκ Μόσχας – Λέστερ UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Antwerp European Open Τένις

19:00 Star Κεντρικής Ελλάδας
ΑΟ Λαμίας – Άρης Α1 Γυναικών Volley League Βόλεϊ

19:25 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ποδηλασίας πίστας Ποδηλασία

19:30 Novasports Prime
Λοκομοτίβ Κούμπαν – Ανδόρα Eurocup Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Antwerp European Open Τένις

19:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Κίελο – Πικ Ζέγκεντ EHF Champions League Χάντμπολ

19:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλτσμπουργκ – Βόλφσμπουργκ UEFA Champions League Ποδόσφαιρο

19:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Ντινάμο Κίεβου Champions League Ποδόσφαιρο

19:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Κίελο – Πικ Ζέγκεντ EHF Champions League Χάντμπολ

20:00 Novasports 1HD
Βαγιαδολίδ – Ιμπιθα Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports 4HD
Ουλμ – Μπούντουτσνοστ Eurocup Μπάσκετ

21:00 Novasports Start
Μπουργκ – Βενέτσια Eurocup Μπάσκετ

21:15 COSMOTE SPORT 9 HD
Κομαρνό – Ολυμπιακός CEV Champions League Ανδρών Βόλεϊ

21:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μάλαγα – Λαύριο FIBA Basketball Champions League Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Antwerp European Open Τένις

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Ζενίτ – Γιουβέντους Champions League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Λιλ – Σεβίλλη Champions League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Τσέλσι – Μάλμε Champions League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπενφίκα – Μπάγερν Μονάχου Champions League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γιουνγκ Μπόις – Βιγιαρεάλ Champions League Ποδόσφαιρο

22:00 MEGA- COSMOTE SPORT 2 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Αταλάντα Champions League Ποδόσφαιρο

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (25/2)

Μετά τις αναμετρήσεις της Τρίτης και Τετάρτης για τη φάση των “16” του Champions League τη σκυτάλη παίρνει σήμερα το Europa League για τους “32” του θεσμού. Μάλιστα η Τότεναμ είναι η μόνη ομάδα μέχρι στιγμής που έχει περάσει στον επόμενο γύρο, μιας και επικράτησε χθες της Βόλφσμπεργκερ με 4-0 (8-1 συνολικό σκορ).

Πάντως το αθλητικό “μενού” της Πέμπτης περιλαμβάνει και μπάσκετ, εκεί που διεξάγονται πέντε παιχνίδια. Συγκεκριμένα παίζουν Ζενίτ Αγίας Πετρόπουλος – Βαλένθια, Ολυμπιακός – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Μπάγερν  – Μακάμπι Τελ Αβίβ, Αρμάνι Μιλάνο – Χίμκι και Ρεάλ Μαδρίτης – Ζαλγκίρις Κάουνας.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

13:30 COSMOTE SPORT 6
HD ATP 250 Open Sud de France

15:30 COSMOTE SPORT 6
HD ATP 250 Open Sud de France

19:00 Novasports 1HD
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης – Βαλένθια EuroLeague

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Βιγιαρεάλ – Σάλτσμπουργκ UEFA Europa League

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD
Νάπολι – Γρανάδα UEFA Europa League

19:55 COSMOTE SPORT 9 HD
Χόφενχαϊμ – Μόλντε UEFA Europa League

19:55 COSMOTE SPORT 8 HD
Ρέιντζερς – Ρουαγιάλ Αντβέρπ UEFA Europa League

19:55 COSMOTE SPORT 7 HD
Άγιαξ – Λιλ UEFA Europa League

19:55 COSMOTE SPORT 3 HD
Άρσεναλ – Μπενφίκα UEFA Europa League

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Open Sud de France

21:00 Novasports 2HD
Ολυμπιακός – ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague

21:30 Novasports 3HD
Μπάγερν Μονάχου – Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague

21:45 Novasports 4HD
Αρμάνι Μιλάνο – Χίμκι EuroLeague

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ρεάλ Σοσιεδάδ UEFA Europa League

 22:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Ρόμα – Μπράγκα UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπριζ – Ντιναμό Κίεβου UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Λεβερκούζεν – Γιανγκ Μπόις UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Λέστερ – Σλάβια Πράγας UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Μίλαν – Ερυθρός Αστέρας UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD
UEFA Europa League – Λεπτό προς Λεπτό

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αϊντχόφεν – Ολυμπιακός UEFA Europa League

22:00 Novasports 1HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ζάλγκιρις Κάουνας EuroLeague

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail