Home Tags Posts tagged with "Αθλητικές μεταδόσεις"
Tag:

Αθλητικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (5/12)

 

Αναλυτικά:

15:15 ΕΡΤ3
Athens Kallithea – ΑΕΚ Β Super League 2

17:00 ANT1
Ιαπωνία – Κροατία FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Κατάρ

18:00 Novasports Start
ΠΑΟΚ – Άρης Λεμεσού Φιλικός Αγώνας

19:15 ΕΡΤ3
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Basket League

21:00 ANT1
Βραζιλία – Νότια Κορέα FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Κατάρ

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (28/11)

 

 

Αναλυτικά:

12:00 ANT1
Καμερούν – Σερβία FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Κατάρ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports Start
ΠΑΟΚ – Αστόντ Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο

15:00 ANT1
Νότια Κορέα – Γκάνα FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Κατάρ Ποδόσφαιρο

15:15 ΕΡΤ3
Κηφισιά – Athens Kallithea Greek Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:45 ΕΡΤ Sports 1
Κολοσσός – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

18:00 ANT1
Βραζιλία – Ελβετία FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Κατάρ Ποδόσφαιρο

21:00 ANT1
Πορτογαλία – Ουρουγουάη FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Κατάρ Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD
Ίμπιζα – Ανδόρρα Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (25/11)

 

 

Αναλυτικά:

15:00 ANT1
Κατάρ – Σενεγάλη FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Κατάρ 2022 Ποδόσφαιρο

15:15 ΕΡΤ3
Ηρακλής – Παναθηναϊκός Β Super League 2 Ποδόσφαιρο

18:00 ANT1
Ολλανδία – Εκουαδόρ FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Κατάρ Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports 4HD
Μονακό – Μπάγερν Μονάχου EuroLeague Μπάσκετ

21:00 ANT1
Αγγλία – ΗΠΑ FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Κατάρ Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports Prime
Παναθηναϊκός – Βιλερμπάν EuroLeague Μπάσκετ

21:30 Novasports 5HD
Μπαρτσελόνα – Μπασκόνια EuroLeague Μπάσκετ

21:30 Novasports 3HD
Βίρτους Μπολόνια – Αναντολού Εφές EuroLeague

21:45 Novasports Start
Βαλένθια – Ζάλγκιρις EuroLeague Μπάσκετ Μπάσκετ

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (21/11)

 

 
Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων:

15:00 ΑΝΤ1+ Αγγλία – Ιράν FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Κατάρ

15:15 ΕΡΤ3 Καλλιθέα – Ιεράπετρα ποδόσφαιρο

17:00 Eurosport 1 Γερμανία – Ιταλία Κέρλινγκ

18:00 ΑΝΤ1+ Σενεγάλη – Ολλανδία FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Κατάρ

21:00 ANT1 ΗΠΑ – Ουαλία FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Κατάρ

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17/11)

 

Αναλυτικά:

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals Τορίνο Round Robin

18:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρουμανία – Σλοβενία Διεθνής Φιλικός Αγώνας

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάλτα – Ελλάδα Διεθνής Φιλικός Αγώνας

19:30 Novasports 4HD
Αναντολού Εφές – Μπαρτσελόνα EuroLeague

20:00 Novasports Start
Ερυθρός Αστέρας – Βιλερμπάν EuroLeague

21:30 Novasports 5HD
Βίρτους Μπολόνια – Βαλένθια EuroLeague

21:30 Novasports Prime
Μπάγερν Μονάχου – Ολυμπιακός EuroLeague

21:45 Novasports 4HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Άλμπα Βερολίνου EuroLeague

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals Τορίνο Round Robin

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (12/11)

 

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σεντ Μίρεν – Ρέιντζερς Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports Premier League Μάντσεστερ Σίτι – Μπρέντφορντ Premier League Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νάπολι – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Rallycross 2022 Μηχανοκίνητα

16:30 Novasports News Χέρτα – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Extra 1 Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 6HD Βέρντερ Βρέμης – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Λεβερκούζεν – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 1HD Άουγκσμπουργκ – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Χαλ – Ρέντινγκ Championship Αγγλίας Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports Start Μπόρνμουθ – Έβερτον Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 5HD Γουέστ Χαμ – Λέστερ Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 4HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Κρίσταλ Πάλας Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 2HD Τότεναμ – Λιντς Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports Premier League Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον Premier League Ποδόσφαιρο

17:20 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Σάο Πάουλο Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

17:30 ΕΡΤ Sports 1 Formula 1, Γκραν Πρι Σάο Πάολο, ελεύθερες δοκιμές 2 Μηχανοκίνητα

18:00 Star Κεντρικής Ελλάδας ΑΟ Λαμίας – Αιγάλεω A.O. Α1 Γυναικών Volley League Βόλεϊ

18:00 Novasports Extra 2 Λανς – Κλερμόν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σαμπντόρια – Λέτσε Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Premier League Νιούκαστλ – Τσέλσι Premier League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Σάλκε – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:45 Novasports 1HD Έμεν – Άγιαξ Eredivisie Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Αρούκα – Ρίο Άβε Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports 1 Track Champions League – Μαγιόρκα 2022 Ποδηλασία

21:25 ΕΡΤ2-COSMOTE SPORT 5 HD  Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Σάο Πάουλο Sprint Κατατακτήριες Δοκιμές

21:30 ΕΡΤ3 ΑΟΠ Κηφισιάς – Α.Ο.Ν.Σ Μίλων Volley League Ανδρών Βόλεϊ

21:30 Novasports 3HD Μπράουνσβαϊγκ – Χάνσα Ροστόκ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπολόνια – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports Premier League Γουλβς – Άρσεναλ Premier League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Intesa Sanpaolo Next Gen ATP Finals 2022 Τελικός

22:00 Novasports 2HD Ρεν – Τουλούζ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Αϊντχόφεν – Άλκμααρ Eredivisie Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μποαβίστα – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς – Μπρούκλιν Νετς NBA Μπάσκετ

0 FacebookTwitterLinkedinWhatsappEmail