Συνεχίζει απτόητος ο Σαλταγιάννης

Ακόμη μία διάκριση πέτυχε σήμερα 30/7 στο σκοπευτήριο της Μαλακάσας ο Άρης Σαλταγιάννης. Ο νεαρός αθλητής σκοποβολής του Παναθηναϊκού, κατέκτησε την πρώτη θέση στο αγώνισμα Στάνταρ Πιστόλι Εφήβων, πραγματοποιώντας την καλύτερη  ατομική του επίδοση με 529/600.

Αναλυτικά η ανακοίνωση του Ερασιτέχνη Παναθηναϊκού

Δεύτερη συνεχής Ατομική Πρωτιά για τον Σαλταγιάννη Αρη σήμερα, στο Σκοπευτήριό της Μαλακάσας.
Μετά την 1η θέση που κατέλαβε στο Σπορ Πιστόλι Εφήβων, ζευγαρώσε τις χρυσές επιτυχίες του, αφού κατέκτησε το Χρυσό Μετάλλιο και στο Αγώνισμα “Στάνταρ Πιστόλι Εφήβων” με ατομική επίδοση 529/600!

Παρέα με τους Κανιουρη Νικόλα και Παναγιωτιδη Δημήτρη, κατέλαβαν την 4η θέση στην Ομαδική Κατάταξη του Αγωνίσματος