Σε αυτό το κανάλι θα μεταδοθεί η ρεβάνς του Παναθηναϊκού με την Ποντολιάνι

VOLLEY LEAGUE 2021-2022 / ΚΗΦΙΣΙΑ - ΠΑΟ (ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ / EUROKINISSI)

Την ευκαιρία να παρακολουθήσουν την προσπάθεια  πρόκρισης της ομάδας βόλεϊ του Παναθηναϊκού στις 8 καλύτερες ομάδες του Challenge Cup μέσα από τη συχνότητα της Cosmote Tv, θα έχουν αύριο (18/1) oι φίλοι του “τριφυλλιού”.

Και αυτό γιατί όπως έγινε γνωστό, η αναμέτρηση των “πράσινων” με την Ουκρανική Ποντολιάνι, θα μεταδοθεί από το Cosmote Sport 6 (20:00 live από το Trifilara.gr).

Θυμίζουμε ότι στο πρώτο ματς οι “πράσινοι” επικράτησαν με 3-1 σετ στην Ουκρανία. Έτσι μπορούν να εξασφαλίσουν την πρόκριση ακόμα και σε περίπτωση ήττας στο αυριανό ματς με 3-2 σετ, ενώ αν οι Ουκρανοί πάρουν τη νίκη με 0-3 ή 1-3, το παιχνίδι θα οδηγηθεί στο “χρυσό” σετ.