Μάντζιος:” Ήμασταν καλύτεροι” (vid)

Ο προπονητής του Άρη Άκης Μάντζιος έκανε δηλώσεις αμέσως μετά από την ισοπαλία του Άρη με τον Παναθηναϊκό με 0-0 για την προτελευταία αγωνιστική των play off. Ο Έλληνας τεχνικός τόνισε ότι η ομάδα του ήταν καλύτεροι και ότι της έλειψε μόνο το γκολ.

Αναλυτικά τα όσα είπε:

“Δεν ήρθε το γκολ που θέλαμε. Ήμασταν κατά κράτος καλύτεροι ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο. Βρήκαμε ευκαιρίες, δεν ήρθε το γκολ που θέλαμε για να κλείσουμε τη χρονιά με νίκη στο γήπεδο μας. Πρέπει να δώσουμε συγχαρητήρια στα παιδιά.

Οι λεπτομέρειες, βγήκαν οι φάσεις δυστυχώς δεν ήρθε το γκολ που θέλαμε.

Όλα τα παιχνίδια δεν είναι τα ίδια πρέπει να τελειώσουμε τη χρονιά την Κυριακή απέναντι στην ΑΕΚ και μετά να δούμε τι καλό κάναμε και τι όχι. Ειδικά στην περίοδο των πλέι οφ.”