Futsal: Ηττήθηκε από το Φάληρο ο Παναθηναϊκός

Με αρκετές απουσίες αγωνίστηκε το τμήμα ποδοσφαίρου σάλας του Παναθηναϊκού κόντρα στο Φάληρο. Οι “πράσινοι” δεν κατάφεραν να πάρουν τη νίκη καθώς γνώρισαν την ήττα με 4-3. Το τριφύλλι προσπάθησε να περάσει μπροστά στην εκπνοή του ημιχρόνου αλλά δεν τα κατάφεραν.

Αναλυτικά το δελτίο τύπου του Ερασιτέχνη Παναθηναϊκού:

“Δεν τα κατάφερε το τμήμα ποδοσφαίρου σάλας του Παναθηναϊκού σαφώς επηρεασμένο από τις αρκετές απουσίες παικτών στο εκτός έδρας ματς με το Φάληρο.

Οι «πράσινοι» βρέθηκαν πίσω στο ημίχρονο με 2-1 ωστόσο βρήκαν τα κουράγια και τα ψυχικά αποθέματα και γύρισαν το ματς σε 2-3.Παρόλα αυτά ένα μπλακ άουτ του ΠΑΟ  στα τελευταία λεπτά έφερε και πάλι «τούμπα» το σκορ με αποτέλεσμα να γνωρίσει την ήττα με 4-3.

Παναθηναϊκός : Μπαρδής, Φέλλιος, Μπελτσίδης, Πολίτηςμ Παπακώστας, Καυρβτσιάνμ Παούρης, Γκαϊφύλλιας, Μουρτζούκος, Κορακάκης, Νόνας και Φιλίππου”.