Μπόλονι: “Ευχαριστημένος από το δεύτερο ημίχρονο, έλειπε η ευστοχία”

Ο προπονητής του Παναθηναϊκού, Λάζλο Μπόλονι, μίλησε στην κάμερα της NOVA μετά την ήττα του Τριφυλλιού από τον Ολυμπιακό με 1-0, αναφέροντας πως είναι ευχαριστημένος με την εικόνα του δευτέρου ημιχρόνου, ενώ τόνισε πως οι “πράσινοι” ήταν άστοχοι.

Είμαι χαρούμενος με την εικόνα που δείξαμε στο  β΄ ημίχρονο. Εκείνο το διάστημα δώσαμε τα πάντα και βάση αυτής της εικόνας μπορούμε να προχωρήσουμε στο μέλλον κρατώντας τα θετικά στοιχεία. Αυτό που είδαμε είναι ότι δεν είχαμε ευστοχία επιθετικά. Χάσαμε καθαρές ευκαιρίες για να πετύχουμε κάποιο γκολ”

Μάλιστα η συνέντευξη του Ρουμάνου τεχνικού διεκόπη λόγω φραστικής επίθεσης.